ALDORA Duvar Ünitesi Modelleri

aldora duvar unitesi wally 1024x736 ALDORA Duvar Ünitesi Modelleri

Daha önce sayfalarımızda ALDORA’nın yatak odası yemek odası ve genç odası takımlarına yer vermiştik ve olumlu tepkiler almıştık.

Bu makalemizde ise ALDORA’nın, artık evleri olmazsa olmazı haline gelen TV ünitelerine göz atacağız. Tüm şıklığı ve fonksiyonelliği ile LCD TV’nize DVD ve receiverlarınıza kitap ve dergilerinize kucak açan ALDORA Duvar ünitelerini sizler için inceleyceğiz…

Aldora Tv Sehpası

Televizyon sehpaları Her dönemin kullanımları ve gelenekleri, bazı mobilya parçalarını, tarihsel anının hareketli kültürünün gerçek amblemleri ve temsilleri haline getirdi. Örneğin, modüler olan, 60’lar ve 80’ler arasında TV setlerinin ve müzik merkezlerinin dahil edilmesine yanıt verdi.

Aldora Tv Üniteleri

Son yıllarda evde yeni bir mobilya paradigması ortaya çıktı: duvar ünitesi, LCD ve diğer teknolojik nesnelerin yanı sıra heykelsi, asimetrik ve minimal kompozisyonlarla raflar ve depolama yerleri için bir cevap.

Aldora Tv Mobilyası Özellikleri

Bu, elektronik elemanların entegre olduğu ve aynı zamanda estetik bir anlayışa sahip olduğu yeni bir mobilya, duvar üniteleri, duvar üniteleri veya paretti içerir. Duvar ünitesi basit bir mobilya parçası değildir, çünkü kendi içinde onu mevcut dekorasyonun önde gelen bir unsuru yapan heykelsi bir baskıya sahiptir.
Kapılar, çekmeceler veya raflar ile daha fazla depolama alanı gerektirdiğinden, her biri ailelerin ihtiyaçlarına göre büyük bir esneklikle uyarlanabildiğinden, evler kadar çok seçenek vardır.

Aldora Tv Mobilya Fiyatları

Yeni plazma tv fiyatlarına Aşağıdaki resim galerisinden ulaşabilirsiniz. Güncel Fiyatlar için Buraya Bakınız.

“Büyükannenin yemekleri” için artık büyük saklama dolapları gerekli değildir ve bu, duvar ünitelerinin mevcut minimalist mekanlar, temiz çizgiler ve yüksek teknolojik seviye trendine uygun olarak genellikle 45 santimetreden daha az bir derinliğe sahip olmasını sağlar. ortamların daha ferah görünmesi için. Doku ve renk karışımları hakimdir ve tüm ünitelerde kabloları gizlemek ve düzenlemek için kapaklar bulunur. Malzemelere gelince, doğal ahşap, dokulu ve lake üst düzey melamin birleştirilmiştir.

LCD veya LED televizyon – desteği veya çerçevesi ile – kişiselleştirilmiş bir estetik kompakt olarak ünitenin bir parçası haline gelir. Bu anlamda trend, tamamlayıcı arka plan panelleri ile duvarların neredeyse bir parçasını oluşturan dikey düzlemleri taklit etmektir. Bu şekilde serpiştirilmiş raflar ve nişler avangard asimetrik bir kompozisyon oluşturmakta, farklı açıklıklara sahip kapılar ve itme sistemleri birbirine karıştırılmaktadır. Böylece birimler, neredeyse duvardan bir kopuş gibi görünen, soyulmuş ve özgür olarak ifade edilir. Benzer şekilde, destek platformları, depolama çekmeceleri ve teleskopik kılavuzlar – ağırlık koruması ve daha iyi açılma için – kat planlarına bu fonksiyonel ünitenin tamamlayıcılığını verir.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.