Akdeniz Kır Evi, eseOese’nin yeni SS21 kampanyası

Campaña Akdeniz Kır Evi de eseOese

Akdeniz Kır Evi, eseOese’in yeni SS21 kampanyası Bizi kırlara kaçmaya ve uzun yollar, gelincikler ve mavi bir gökyüzü arasında kendimizi kaybetmeye davet ediyor. Ve bunu yapmak için çiçek desenli uzun bir elbise ve esnek bal peteği korsajından daha iyi bir giysi olamaz.

Ancak, İspanyol firması burada bitmiyor ve bize başka bir ülke idil için birçok teklif. Vichy resimlerine sahip olanların öne çıktığı, ancak aralarında siyah beyaz ikiliye bahse giren minimalist bir doğa da bulduğumuz teklifler. Onları keşfedin!


Ülkeye kaçmak için bir koleksiyon rahat olmalı. Bu yüzden buluyoruz günün 24 saati keyfini çıkarabileceğiniz giysiler: tank elbiseler, düz pantolonlar, baskılı şortlar, bol gömlekler, hırkalar ve örme kazaklar …

Vichy resimleri, eseOese'in yeni SS21 kampanyasının kahramanları

Vichy resimleri Onlar eseOese’in bu yeni koleksiyonunun baş kahramanları ve biz şaşırmadık çünkü firmanın da işaret ettiği gibi, güneşin altında doğmuş gibi görünüyorlar. Bunları siyah beyaz olarak bulabileceğiniz gibi aynı zamanda en renkli versiyonlarında, sarı ve leylak tonlarında bulabilirsiniz. Pantolonlar, uzun elbiseler, fırfırlı etekler, bikiniler … onları nasıl giyeceğinizi siz seçin!

Campaña Akdeniz Kır Evi de eseOese

Siyah ve beyaz renk ikilisi, sadece vichy resimlerinde öne çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda tek renkli minimalist teklifler. Siyah pamuklu pantolon ve yelek takımının sadeliğini seviyoruz, değil mi? Yaz mevsiminin tadını çıkarmak için firmanın Dolce Vita sandaletleri, 3.5 cm topuklu sandaletleri ile kombinleyebilirsiniz.

Daha önce bahsedilen tekliflerin yanı sıra, kumaşla yapılan giysi hattı Indies’den ithal edilen baskılı pamuk Marie Antoinette sarayının pastoral tutkusuna kadar uzanan bir eğilimi olan manzara veya pastoral sahnelerin monokrom çizimleriyle. Elbise, koleksiyondaki tığ işi espadriller ile mükemmel uyum sağlar.

EseOese’in yeni ss21 kampanyasının önerilerini beğendin mi?

Akdeniz Kır Evi, eseOese’nin yeni SS21 kampanyası konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu