Ahşap kutularla süsleyin

tahta kutular Orijinal tadilatlar için yaratıcı teklifleri düşünürken hesaba katmak için iyi bir seçenektir. Çeşitli yardımcı programlar sağlayan farklı fikirleri tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki fikirlerle çeşitli tasarımlar yapılabilir. ahşap kutularla süsleyin.

Malzemeler:

  • Tahta kutu.
  • Tekerlekler.
  • Vidalar.

Oyuncakları, kitapları ve farklı nesneleri saklayabileceğiniz bir köşe düzenleyici yapmak için küçük tekerlekler kullanın. Bazı dergiler ile koltukların yanına yerleştirmek idealdir. Ayrıca boyaları, fırçaları ve kumaş artıklarını saklamak için iyi bir seçenek olabilir. Bu özgün fikirlerle güzel bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz.

Kutu tablosu için malzemeler:

  • Tahta kutular.
  • Vernik.
  • Ahşap ayaklar.

İkisiyle kutuları yapabilirsin mobilya olarak kullanılabilir kütüphane komidin. Yüzeyi cila ile kaplayarak ve tercih ettiğiniz ölçüdeki ahşap ayakları ekleyerek gölgeleri birleştirin. Elde edilmesi kolay malzemeler ile özgün mobilyalar yapabilirsiniz.

Hediye kutuları

hediye kutuları farklı dekoratif teklifler yapmak için idealdirler.

Nesneleri yerleştirmek için bir kutu ile yapabileceğiniz özel günler için çeşitli ayrıntıları düşünün. Rustik bir detay için doğal renklerini tercih etmek iyi bir öneridir, ancak stili değiştirmek için onları boyayabilir veya dekupaj yapabilirsiniz.

Evi organize etmek için Kitapları, mutfak eşyalarını ve çalışma malzemelerini saklamak için farklı boyutlarda kutular kullanabilirsiniz. Eğer varsa ofis Çalışma sektörünü düzenlemek için çalışma nesnelerini farklı kutularda düzenleyebilirsiniz. kapaklı kutular Tozdan korumak istediğiniz nesnelerin depolanması durumunda dikkate alınması gereken bir seçenektir.

Bunlarla ilgili ilginç olan şey fikirler çeşitli araçlar sağlayabilmenizdir, çünkü bir hediye yapmak için ideal olmanın yanı sıra, bunları evin bir bölümünü düzenlemek veya bunları bir eve dönüştürmek için de kullanabilirsiniz. orijinal mobilya. Dikkate almanız gereken çok çeşitli teklifleriniz var.

Kutu raflar

kutu raflar İyi bir organizasyona ulaşmanız gereken alanlar için bir seçenektir. İç mekanı beğendiğiniz bir gölge ile boyayabilir ve ardından duvara yerleştirerek bir orijinal mobilya.

Malzemeler:

  • Tahta kutular.
  • Tebeşir boyama.
  • Vernik.
  • Fırçalar.

tebeşir boyası Yüzeyi tamamen kapladığı için harika bir seçenektir ve biraz renk ile tasarımı tamamen değiştirebilirsiniz.

Tekerlekler veya tahta ayaklarla dergileri, oyuncakları veya farklı ürünleri düzenlemek için nesneler oluşturabilirsiniz. Güzel yaratabilirsin dekoratif teklif az malzeme kullanarak.

çocuk odası Farklı depolama alanlarına ihtiyaç duyan bir yerdir ve bu teklif, bir hedefe ulaşmak için ideal olabilir. ucuz ve özgün tarz. Duvarlardan birinde farklı boyut ve tonları birleştirerek bir kitaplık oluşturabilirsiniz. tekerlekli kutular oyuncakları ve hikaye kitaplarını saklamak için iyi bir seçimdir.

Başarmak için rustik tarz Farklı ölçü ve tasarımları bir araya getirerek orijinal rengini koruyan çekmeceleri tercih edebilirsiniz. Bu fikirlerin her biri, evinizi yenilemeye başlamak için kullanılabilir.


İlginizi çekebilecek diğer makaleler:

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu