Yeni bir güvenli depolama felsefesi

Bir kasa sadece güvenli bir depo değil, aynı zamanda bir hayranlık nesnesi olabilir mi? Evet, İtalyan fabrikası Agresti’den kasalara gelince.

Güvenlik, zarafet, incelik, Agresti’nin 60 yıldır bağlı kaldığı temel ilkelerdir.

Değerli eşyalarınızı saklamak için yeni bir yaklaşım

Değerli eşyalarınızı evde saklamak ve bunlara kolayca erişmek istiyorsanız, güvenilir bir kasa şarttır. Ne yazık ki, çözümlerin çoğu yalnızca güvenliğe odaklanıyor ve depolamanın estetik tarafı göz ardı ediliyor.

Agresti, güzellik ve zarafetin kolaylık ve güvenlik kadar önemli olduğu farklı bir yaklaşım sunuyor.

Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesi1615113411 707 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğrafta: dekoratif bir cepheye ve çekmecelere sahip bir gardırop kasası.

Dışarıda İtalyan güzelliği …

Agresti ürünlerini özel kılan, zarif lüks ve güzellik arayışıdır. Birçok şirket, Agresti kadar güvenli ve işlevsel depolama sistemleri sunar, ancak başka hiç kimse estetik açıdan mükemmel olan kasalar üretmez.

Eşsiz güzellik yaratmak için nadir ve değerli malzemelere ihtiyaç vardır. Değerli cinslerin Radica (dekoratif kaplama), malakit ve lapis lazuli, piton ve timsah derisi, nadir Afrika ahşabı türleri – bunların hepsi cephe dekorasyonu için kullanılır.

1615113411 695 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesi1615113412 683 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğrafta: Agresti doğal malakit cephe süslemeli gardırop korumalı.

Zarif bir dokunuş – tüm Agresti kasaları pembe veya klasik altın, rutenyum, rodyum ve oksitlenmeyen diğer değerli metallerle kaplanmıştır.

1615113412 562 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğrafta: süs elemanlarının ve bağlantı parçalarının değerli metallerle kaplandığı kasalar.

Agresti ustaları, her müşterinin kendi zevkleri ve ihtiyaçları olduğunun farkındadır. Bu nedenle her kasa, şifonyer veya tabut kişisel tercihlere göre kişiselleştirilebilir.

… ve içeride İsviçre hassasiyeti

Her Agresti kasa veya güvenli şifonyer, modern bir güvenlik sistemi ile donatılmıştır. Parmak izi tanıma, değerli eşyalara erişimi olabildiğince kolay, basit ve kesinlikle güvenli hale getirir.

1615113412 565 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğraf: biyometrik parmak izi tanıma.

1615113413 99 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesi1615113413 561 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğrafta: Agresti High Tech kasa kasasının güvenlik sisteminin unsurları. Parolayı girmek için dokunmatik paneldeki numaralar her zaman yeni bir sıradadır, yerleşik kamera içeriğe kimin erişmeye çalıştığını izlemenizi sağlar.

Agresti kasaları için tüm saat kurma mekanizmaları, kasa kilitleri ve diğer otomatik ekipmanlar İsviçre’den temin edilmektedir.

Kendisi ve Onun için Çözümler

Agresti sadece lüks gardırop ve şifonyer şeklindeki kasalar değildir. Şirket, değerli eşyaların saklanması için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır:

Özel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, tüm Agresti ürünleri İki seriye ayrılır – Kendisi için ve Onun için.

Her ürünün iç yapısı amacına tam olarak uymaktadır. Mücevher kutularında özel boncuklar ve zincir sehpalar bulunur. Saat için 5 yıl boyunca otomatik kurmalı üretim yapılmasına imkan veren bir sistem sağlanmıştır. Agresti barları, şarapları ve puroları saklamak için optimum sıcaklık ve nemi korur.

Güvenli mücevher çekmecelerini, keten ve aksesuarlar için fonksiyonel bölmelerle birleştiren zarif çekmeceler özellikle kadınlar için tasarlandı.

1615113413 159 Agresti yeni bir guvenli depolama felsefesiFotoğraf: 50 yıllık başarı geçmişine sahip bir model olan Her için koleksiyondan Lo Scrigno şifonyer.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu