Açık mutfak tezgahı seçmek için 6 ipucu

mutfak-tezgah-açık-oturma odası
Ocak, tam donanımlı bir mutfağın en önemli parçalarından biridir. Seçilen tasarımın nihai seçimini etkileyen farklı yönler vardır. Kapalı veya açık oda arasında büyük bir fark vardır. İkincisi oturma odasına açılır ve bu nedenle büyük görünürlük kazanır. İdeal tezgah nasıl seçilir? İçinde Beyaz Yastık Aramanızı başlatmak için size bazı fikirler veriyoruz.

1. Mülkiyet bağlamında entegre

ahşap-mutfak-tezgahı
Ana odaların farklılaşmasının ötesinde görsel bir sürekliliğin olması çok olumlu. kullanımına yansıyan ortak bir iş parçacığı renk, bir trend veya stil. Mükemmel mutfak tezgahı, bütünle uyum sağlayan tezgahtır.

2. Estetik ve güzellik

mutfak ve oturma odası birleşik
Mutfak tadilatları son yıllarda önemli ölçüde gelişti çünkü odanın özü de değişti. Artık bu ayar, yeni tariflerin yapılacağı yerden çok daha fazlası. Günlük hayatın önemli anlarının geçtiği yaşanmış bir ortamdır. Profesyonel bir kullanımı entegre etmenin bile mümkün olduğu çok işlevli bir odadır.

Pratiklik, mükemmel tezgah arayışınızda size rehberlik etmesi gereken pratik bir kriterdir. Ancak en iyi şekilde estetik, oturma odasına açık bir mutfak için de geçerlidir. Odun ve mermer çok zarif iki malzemedir.

3. Güçlü ve dayanıklı

açık mutfak
Salona açık bir mutfak reformu, tüm mülkü yenileyen ve gençleştiren bir projedir. Bu alanın görüntüsü, karşılaşmaları teşvik eden bir yaşam tarzına ilham veriyor. önemli olan, özenle ve bakım gerekirse, mutfak uzun süre mükemmel durumda tutulacaktır. Bu nedenle, dayanıklılığını garanti eden dayanıklı bir malzemeden yapılmalıdır.

4. Mutfak adası tezgahı: odak noktası

beyaz mutfak tezgahı
Salona açılan mutfakta her odayı kişiselleştiren duvar yoktur. Tanımlanmış bir sınırın olmaması, bu odayı evin geri kalanına açık hale getirir ve oturma odası ile iletişim kurar. En çok kullanılan dağıtım biçimlerinden biri, biçimindeki bileşimdir. ada. Bu durumda, bu merkez, mobilyanın geri kalanının etrafında döndüğü temel çekirdek haline gelir.

Ada, farklı işlevleri yerine getirir, örneğin belirli ürünleri saklamak için ekstra depolama ve ayrıca kahvaltı yapmak için rahat bir yer sağlayabilir. Pekala, bu noktanın güzelliğini artıran bir tezgah seçimi ile ada tamamlandı. Mobilyanın konumu, dekorasyondaki önemini artırmaktadır.

5. Renk

ahşap-mutfak-tezgahı
Renk kullanımı sadece kişisel zevke bağlı değildir. Yani sevdiğiniz bir tonu seçmeniz olumludur. Ayrıca, ulaşmak istediğiniz dekorasyon hedefinin ne olduğunu düşünmeniz de önemlidir. Mutfaktaki ışığı artırmak ister misiniz? Bu durumda, hafif bir gölgede bir tezgah bu etkiyi sağlar.

Mutfak ve oturma odası arasındaki farklılığı geliştirmek ister misiniz? kullanır renk kasıtlı bir şekilde belirli. Güzel bir kontrast eklemek ister misiniz? Bu nedenle, tezgahın son tonunu belirlemek için karşıtların değerinden ilham alın.

6. Bütçe

gri-mutfak tezgahı
Oturma odasına açılan tezgahın nihai fiyatı, farklı yönlere bağlı olacaktır. Uzantısı nedir? Santimetre etkiler nihai maliyet. Malzemenin cinsi de fiyatta önemli bir şekilde gösterilmektedir. Seçilen bitiş için gerekli bakım nedir? Basit bakım gerektiren bir biçim seçin.

Salona açılan bir mutfağın tezgahı, kısacası güzel ve işlevsel olmalıdır.

Bunlara'da bakmalısın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu