3D aydınlatma tasarımları

Materialise firmasının bir divizyonu olan MGX, dünyanın ilk 3D baskılı dekorasyon ürünlerini satan tasarım mağazası. Brüksel’de bulunan MGX’in amiral gemisinde birbirinden etkileyici 3D aydınlatma tasarımlarını ve aynı teknolojiyle üretilmiş yaratıcı dekorasyon ürünlerini bir arada bulmak mümkün. Favori aydınlatmalarım Dragonfly,Lily, Bloom, Lotus lamp ve Quin pendant.
MGX bünyesindeki tasarımcıların yeni ürünlerini sergiledikleri bir alan olarakta konumlanan bu tasarım cenneti Brüksel’e yolunuz düşerse mutlaka uğramanız gereken dekorasyon adreslerinden biri.

MGX ürünlerini şöyle tanımlıyor: Bir odayı aydınlatabilecek ya da evinizi döşeyebileceğiniz lamba ve mobilyalarımız bir yandan ruhunuzu dinlendirirken duyularınıza ve hayal gücünüze de hitap ediyor. Materialise koleskyionu kendinizle veya çevrenizdekilerle bağlantı kurabileceğiniz büyülü atmosferler yaratmak için tasarlandı. Farklı 3D baskı teknolojileri kullanılarak üretilen Materialise koleksiyonu modern ve geleneksel zanaatkarlığın kombinasyonuyla hayat buluyor. MGX’in kullandığı 3D teknolojiler normal şartlarda elde edilmesi imkansız olan formların verilmesini sağlıyor.

3D aydınlatma tasarımları konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu