3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz?

3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz? konusunda sizlere yardımcı olamaya çalışacağız. Bir mülkü kiraladıktan, satın aldıktan, yeniledikten veya inşa ettikten sonra masrafların bittiğini düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz! Zira yukarıda bahsettiğimiz faaliyetlerden birini yaptıktan sonra dekorasyonu düşünmek gerekiyor. Bu nedenle, çok fazla harcama yapmadan dekore etmeniz için bazı ipuçlarını ayırdık.

3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz?
Mekanı rüya gibi bir ortama dönüştürmenize izin verdiği için bazı insanların en çok sevdiği kısım budur. Bununla birlikte, dekorasyon, artık parası olmayanlar için gerçek bir eziyet olabilir.

Sakin olun, ne yapacağını bilmek için paniğe kapılan ve matematiği yapanlardan biriyseniz, farklı çözümler olduğunu bilin, daha ekonomik ve stratejik alternatifler seçmelisiniz. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Okumaya devam edin ve öğrenin!

1. Alanı analiz edin

3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz?
Fotoğraf: Pinterest

Bir kurar mısın Tutma valfi Sisteminizle uyumsuz mu? Sanmıyorum, çünkü yaparsanız, çok fazla baş ağrınız olacak ve hatta insanları ve evcil hayvanları tehlikeye atabilirsiniz.

Bu nedenle, ucuz bir dekorasyon yapmanın ilk adımı, mekanınız hakkında bir fikir edinmektir. Aptalca bir ipucu gibi görünebilir, ancak bu özellikle görevdeki tüketiciler için çok önemlidir.

Güzelliğin ötesinde, dekorasyon işlevsel olmalıdır. Kompakt bir alanınız varsa, satın almadan önce dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Alanınız çok genişse, her alan için korkunç olabilecek çok fazla görsel kirlilikten kaçınmayı unutmayın. Bazen en basit süslemeler en güzel ve tabii ki en ucuzu!

2. Renkler yardımcı olabilir

Bir düşün asansör modernizasyonu. Kabini daha çekici hale getirmek için ulaşım aracının içine birkaç şey koyabilir mi? Tabii ki değil!

Bu nedenle, bu tür bir hizmetle çalışan şirketler, renkleri ve tasarımları harika müttefikler olarak kullanma eğilimindedir. Zeminlerde, duvarlarda ve hatta asansör çatısında olsun, tablolara ve yaratıcı kağıtlara yapılan yatırım, mekanı daha çekici hale getirmeye yardımcı olur.

Evsel, ticari ve endüstriyel ortamlarda bunun pek de farklı olmadığını biliyor muydunuz? Sadece odanın temel mobilyalarıyla doğru renk kombinasyonu güzel ve ucuz bir dekorasyonu garanti edebilir!

3. Sürdürülebilir olun

3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz?
Fotoğraf: Pinterest

Diyelim ki bir vakum manipülatörü Senin işinde. Kırılırsa, önce onarmaya çalışmadan onu atacak mısınız? Emin değilim! Öyleyse neden diğer öğeleri atalım?

Kendin yap biliyor musun? İngilizce kısaltması “kendin yap” uygulamasına atıfta bulunur, atılacak ürünlerin başka amaçlar için, özellikle dekorasyon için kullanılmasına izin verir.

Mülkünüzün inşaatı sırasında bazı tuğla bloklarının kaldığını düşünün. Onları çöpe atmak ve para kaybetmek yerine, onunla bir yatak başlığı kurmaya ne dersiniz? Bunun mümkün olduğunu biliyor muydunuz?

Sadece bir YouTube eğitimiyle, evcil hayvan ambalajları, karton kutular, tahta paletler, süt kartonları vb. Gibi çöpe atılacak bir dizi ürünü alabilir ve bunları çok düşük bir inşaat fiyatı karşılığında dekorasyon olarak kullanabilirsiniz.

DIY’e ek olarak, bitkileri de seçebilirsiniz! Tamamen farklı uygulamalar olsalar da, her ikisi de güzel bir dekorasyonu garanti etmek için sürdürülebilir ve ucuz alternatifler olarak kabul edilebilir.

3 adımda dekorasyona nasıl çok fazla harcama yapılmaz? konusu ilk beyazyastik.com üzerinde yayınlandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu