Banyo Trendleri

Banyo, evde inanılmaz derecede önemli bir alandır ve olabildiğince rahatlatıcı, misafirperver ve şık hale getirmek isteyeceğiniz bir yerdir. Son yıllarda iç tasarımda sağlıklı yaşam üzerine güçlü bir odaklanma var, bu da mevcut banyo trendlerinin bir spada bulacağınıza benzer daha lüks bir hisle ilgili olduğu anlamına geliyor. İşte 2021’de göz önünde bulundurmanız gereken ana banyo iç tasarım trendlerinden birkaçı.

Pirinç Detaylandırma

Pirinç banyoda modaya geri dönüyor ve neden belli bir zarafet ve sofistike olan bir malzeme olduğu için, ayrıca krom için daha sıcak bir gölge olduğundan, biraz kişilik, sıcaklık ve stil eklemeye yardımcı olabileceği için bunu anlamak kolaydır. banyonuza.

Akıllı Depolama

Bir banyonun tonu, her yerde dağınıklık olduğunda hemen azalır ve bu da genellikle aradığınızı bulmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle akıllı depolama çözümleri gibi yerlerden Şehir Tesisatı 2021’deki önemli bir trenddir ve banyonuzun iç tasarım dergilerinde gördüğünüz tipler gibi görünmesini sağlamanıza yardımcı olabilir.

Yüzer Bâtıla

Yüzer klozetler, 2021’nin ana teması olan lüks bir havaya sahiptir ve bu, banyoda temiz, modern ve şık bir görünüm oluşturmaya yardımcı olurken zeminde yer açabilir.

Derin Terlik Banyoları

Bağlantısız küvetler 2020’da, yükseltilmiş uçlu lüks derin terlik küvetleriyle 2021’ye kadar uzanan büyük bir banyo trendiydi. Bu, vücut için ekstra destekle banyo yaparken rahatlık katabilir, ayrıca zarif şekli mekanın görünümünü iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Yağış Duş Başlıkları

Yağmur duş başlığı, duş deneyiminizi tamamen değiştirebilir ve üst düzey bir spada edindiğiniz deneyim türünü çoğaltabilir. Canlandırıcı su sakinliği akıntıları duş alırken sakinlik hissi verir, bu da uzun bir günün ardından ruh halinizi ve rahatlama seviyenizi iyileştirmenize yardımcı olabilir.

Duş Ekranları

Duş perdeleri 2021’de en popüler seçenek olmaya devam ediyor ve hem pratik hem de şık bir seçenek. Özellikle siyah çerçeveli duş perdeleri, banyoda ruh hali ve atmosfer yaratmak için bu yıl büyük bir trend olacak.

Dış Tarafı İçeri Getirme

Bu yıl bir başka popüler trend, doğal yüzeylerin yanı sıra dış cepheyi de getirmek. Banyoda bitki yaşamı. Bu dış mekan ipucu, mekan hakkında nasıl hissettiğinizi değiştirebilir ve minimalizm ve monokromun çok yaygın olduğu bir zamanda görsel stili geliştirmeye yardımcı olabilir.

Bunlar, 2021’de dikkate alınması gereken ana banyo trendleridir ve bunları birleştirmek, evde şık, sıcak ve rahat bir alan yaratmanıza yardımcı olabilir.

hakkında Serap Kevser

Yazarlarımız konularında uzman ve eğitimli kişilerdir. Sorularınızı en iyi şekilde cevaplamak, Fikre ihtiyaç duyduğunuzda en yaratıcı fikirleri üretmek için buradalar. Sizleride Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir